FAQ - Často kladené otázky

1. Proč bych měl/a využít Vašich služeb?

V současné době je situace na energetickém trhu taková, že většina lidí neví, s jakými společnostmi má podepsané smlouvy. Co to obnáší, co hrozí a jestli jsou ty smlouvy aktivní nebo ne. Z toho důvodu je dobré, aby se na to podíval odborník a zjistil současný stav. Minimálně proto je určitě dobré nás kontaktovat.

2. Budu platit nějaké pokuty?

Toto nelze s určitostí říci. Nevíme co vše máte podepsané a s jakými společnostmi. Některým pokutám se pravděpodobně nevyhnete. Co však můžeme říci s jistotou je, že budete platit opravdu jen to, co je nezbytně nutné. A pokud s námi budete spolupracovat do budoucna, nenecháme Vás už nikdy vystavit se jakémukoli riziku.

3. Který dodavatel je v současné době nejlepší?

Ani toto nelze říci. Je několik pohledů a kriterií, podle kterých si lidé vybírají svého dodavatele. Většinou je hlavním kriteriem cena. Jsou ale i lidé, kteří chtějí jistotu velkého a silného dodavatele. Je velice těžké v dnešní době, vybrat si toho pravého. S tím Vám ZDARMA pomůžeme. Navíc Vás budeme na našich stránkách a prostřednictvím dopisů pravidelně informovat o vývoji na energetickém trhu a cenách i změnách podmínek jednotlivých dodavatelů.

4. K čemu mě spolupráce s Vámi zavazuje?

Vůbec k ničemu. Náš spolek nesepisuje s klientem žádné smlouvy, objednávky nebo přihlášky. Vše je dobrovolné a zdarma. Náš pracovník Vám pouze nabídne služby, které můžete dobrovolně využít. Vše je na základě přání zákazníka. Našich služeb je možno využít jednorázově, ale také je využívat dlouhodobě. Veškeré vztahy klienta s naší společností se dají kdykoli upravit, a nebo zcela bezplatně a ihned ukončit.

5. Komu především jsou Vaše služby určeny?

Především jsou naše služby určeny lidem, kteří aktuálně řeší nějaký problém se současným nebo budoucím dodavatelem elektrické energie a plynu. Také klientům, kteří sepsali nevýhodnou smlouvu, přihlášku nebo objednávku aukcí či výběrových řízení a teď nevědí, jak dále postupovat, aby se vyhnuli nepříjemnostem.

Naše služby jsou určeny ale i lidem, kteří by se o současné situaci na energetickém trhu chtěli dozvědět více, nebo pouze do budoucna chránit sebe nebo své blízké před podpisem nevýhodné smlouvy.

6. Nabízíte pomoc pouze v oblasti energetiky?

V současné době ano, ale do budoucna připravujeme ještě pomoc v oboru telekomunikací, televizního a satelitního vysílání a finančního poradenství. Víme, že i v těchto oborech je spousta nejasností. I v těchto oborech nepracují vždy čestně a zájmu klienta. Proto je naší povinností rozšířit své služby i do těchto odvětví.